Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowe Motule

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

290 000 zł46,30 m² 6 263,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.30 m2, położone w Suwałkach przy ulicy Mikołaja Reja. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Suwałki

Suwałki(Nowe Motule + 20 km)

389 000 zł125 m² 3 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

NA sprzedaż bliźniaki W przebrodzie Zaledwie kilka kilometrów od Suwałk! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i dla osób szukających połączenia domu z działalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Olecko

Olecko(Nowe Motule + 22 km)

120 000 zł40,41 m² 2 969,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,41 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wierusza-Kowalskiego

Suwałki(Nowe Motule + 20 km)

499 000 zł79,80 m² 6 253,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie ul. Kowalskiego 8C Szukasz przestrzeni, wygody i funkcjonalnego układu dla rodziny lub pod inwestycję? To mieszkanie spełni te oczekiwania Powierzchnia: 79,80.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa z linią brzegową Turówka Stara

Turówka Stara(Nowe Motule + 12 km)

420 000 zł3 040 m² 138,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3040 m , położona nad jeziorem Okmin, w odległości około 10 km od centrum Suwałk. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Śródmieście,Suwałki(Nowe Motule + 20 km)

360 000 zł58,06 m² 6 200,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,06 m , położone na 4 piętrze. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Przejma Wysoka

Przejma Wysoka(Nowe Motule + 23 km)

99 000 zł2 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobry dom ma Państwu do zaoferowania: 6 Działek budowlanych o różnej powierzchni 2000m2 -3000 m2 usytuowane w cichej lokalizacji na Suwalszczyźnie. *Każda z działek posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie(Nowe Motule + 18 km)

549 000 zł142 m² 3 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 554 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 142 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom został wybudowany z cegły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Sedranki

Sedranki(Nowe Motule + 20 km)

539 000 zł172,37 m² 3 126,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Nowoczesny bliźniak blisko Olecka 124 m + garaż + działka 760 m Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sedrankach k. Olecka, na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Sedranki(Nowe Motule + 20 km)

141 920 zł3 548 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sedranki, gmina Olecko, na sprzedaż działka budowlana o o pow. 3548 m2 m2, zabudowana budynkiem gospodarczym, położona zaledwie 4 km od Olecka. Przedstawiamy Państwu, ofertę atrakcyjnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Motule

Nowe Motule,podlaskie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 752 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dwa domy (całoroczny 120 m2 i letniskowy 36 m2) położone nad jeziorem Białym Filipowskim z własną linią brzegową. Dom całoroczny znajduje się na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Motule

Nowe Motule,podlaskie

60 000 zł4 202 m² 14,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Motule nowe gmina filipów. Działka rolna z możliwością budowy o pow. 4.202 m2. Cena: 60.000,- zł (14,28 zł/m2) MIEJSCOWOŚĆ: Motule Nowe POWIERZCHNIA: 4.202 m2 FORMA WŁADANIA: własność.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij